پایانه های فروش AF70 Wierless POS

شرکت آی تی ویو بعنوان نماینده رسمی شرکتSHENZHOUANFUچین در ایران محصولات این شرکت را که شامل انواع پایانه های فروشGPRS، پایانه فروش با سیستم عامل اندروید و همچنین دستگاههای موبایل پوز میباشد را در بازار منظقه ارائه و پشتیبانی مینماید.

این تجهیزات دارای 6 ماه ورانتی تعویض، یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش میباشد. خدمات نرم افزاری شامل برنامه کاربردی پایانه ها و بروز رسانی آنها توسط تیم نرم افزاری شرکت آی تی ویو ارائه میشود. 

 

 پوز بی سیم مدل AF70

 دستگاه پوز بی سیم AF70 ، ظاهری ساده و شیک دارد و به عنوان یک POS بی سیم بسیار مقرون به صرفه است ، این دستگاه مجموعه ای از قابلیت های سخت افزاری برای استفاده از کارت بانکی و پرداخت های با کارت است که پاسخگویی بهتری به نیازهای پرداخت اشخاص ثالث ، پرداخت بانکی ، پرداخت کل و سایر مشتریان در بازار را فراهم می کند.

 

AF70 از ارتباطات GPRS ، ارتباط WIFI ، صفحه نمایش رنگی لمسی 2.4 اینچ ، امضای الکترونیک، پرداخت های بدون تماس کارت، پرداختهایUnionPay برپایه ابر، Apple pay و سایر پرداخت های تلفن همراه پشتیبانی می کند.

 

باتری های لیتیوم با ظرفیت بزرگ 2600 میلی آمپر ساعت و کارتن های با قطر 40 میلی متر به راحتی به کسب و کار در زمان اوج شلوغی کار کمک می کنند. بارکد یک بعدی ، دوربین اسکن بارکد دو بعدی، با پایه مقیاس پذیر ، صفحه LCD می تواند از WeChat ، Alipay ، کد UnionPay ، و سکوهای دیگر کد دو بعدی و تراکنش های رفت و برگشتی پشتیبانی مینماید. پشتیبانی از الگوریتم امنیت ملی ، با گواهینامه کامل در صنعت پرداخت ، می تواند در اکثر سناریوهای پرداخت به طور گسترده ای اعمال شود.

 

 pos112

  مشخصات فنی :

Card Slots

> 2 SIM cards, 1 SAM card

Processor

> 32-bit secure CPU            

Communication

> WIFI, Bluetooth, GSM/WCDMA

Display    

> 2.4-inch TFT touch screen, supporting   electronic signature    

Physical

> Micro USB

Keypad

> 10 numeric/ alphabetic keys, 5 functional keys

Environmental

> Operating temperature: 0C ~ 50C

> Relative humidity :10% ~ 93% (non- condensing)

> Stock temperature: -20c ~ 70C

IC Card Reader

> Compliance with EMV2000 and

PBOC3.0 specification

Security

> DUKPT, 3DES encryption, PIN encryption, ANSI X9.9 / X9. 19 Mac

Magnetic card reader

> 1/2/3 track, two- way card swipe

Battery

> 3.7 lithium battery, 2600mAh

Contactless Card reader

> Compliance with EMV Specification

Voltage

> Input: 100 v ~ 250 vac , 50 hz / 60 hz, 0.2 A

Scanner

> One- Dimensional Code

Two- Dimensional Code

Certification

> EMV L1 & L2

PBOC L1 & L2

QPBOC/ QUICS authentication

PAYPASS/ pay Wave Authentication

PCI PTS Authentication v 5.x

Printer

> Thermal Printer, Paper Width: 58 mm Outer Diameter: 40 mm

 

 

 

مشتریان

download   43088      pardakht-novin-NewTitr-way2pay-92-10-14531-5313666 bank-mellat-hd-png-download  noor

  ﺗﺨﺼﺺ و ﺗﺠﺮﺑﻪ طولانی ﻣﺪﯾﺮان و مشاوران اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ در زﻣﯿﻨﻪ سیستم های ﯾﮑﭙﺎرﭼﻪ و ﻣﺘﻤﺮﮐﺰ ﺑﺎﻧﮑﯽ (Core Banking Systems) و آﺷﻨﺎﯾﯽ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺎ ﻧﯿﺎزﻫﺎي ﻓﻨﯽ و ﺗﺠﺎري ﺑﺎﻧﮑﻬﺎ و ﻣﻮﺳﺴﺎت مالی در اﯾﻦ زﻣﯿﻨـﻪ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ آﺷﻨـﺎﯾﯽ ﮐﺎﻣـﻞ ﺑﺎ ﻧﺮم اﻓﺰارﻫﺎي ﻣﻄﺮح ﺑﯿﻦ اﻟﻤـﻠﻠﯽ و ﺗﺠﺮﺑﻪ بومی سازی و ﭘﯿﺎده ﺳﺎزي ﺑﺮﺧﯽ از آﻧﻬﺎ در ﮐﺸﻮر ، زﻣﯿﻨﻪ اراﺋﻪ سیستم های ﻣﻄﻠﻮب و ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن را در ﺷﺮﮐﺖ ﻓﺮاﻫﻢ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ. شرکت آی تی ویو به عنوان تنها شرکتی که تجربه بومی سازی و پیاده سازی دو نرم افزار بین المللی در کشور را دارا میباشد و همچنین شناخت دقیق قابلیت ها و توانایی های نرم افزارهای خارجی و داخلی موجب گردیده تا این شرکت به عنوان یک متخصص تراز اول در این زمینه توانایی ارائه یک راهکار جامع را بر اساس نیاز مشتریان داشته و در پیاده سازی این راهکارها، همکاری متخصص ، مطمئن و قابل اعتماد میباشد.

این شرکت تا کنون دو راهکار نرم افزاری کربنکینگ  بین المللی به نامهای Symbols  و SAB را به بازار ایران معرفی نموده و برای یک بانک خصوصی و یک موسسه مالی معتبر بومی سازی و پیاده سازی نموده است و هم اکنون راهکار OLYMPIC ساخت کشور سوئیس را که از بهترین و پیشرفته ترین سیستمهای کربنکینگ در دنیا بشمار میرود ، ارائه مینماید.

راهکارهای قابل ارائه شامل:

 • راهکار اتوماسیون بانکهای مرکزی
 • بانکداری خرد
 • بانکداری شرکتی 
 • بانکداری خصوصی
 • بانکداری تجاری
 • بانکداری بین الملل
 • مدیریت ثروت 
 • بانکداری اسلامی
 • بانکداری الکترونیک 

 خدمات قابل ارائه توسط شرکت آی تی ویو در زمینه کربنکینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهینه سازی و ارتقاء سیستم موجود در صورت امکان 
 • انجام پروسه انتخاب نرم افزار بر اساس استانداردهای بین المللی و معرفی نرم افزار مناسب بانک
 • سازماندهی و مدیریت پروژه 
 • تحلیل نیازها، بومی سازی و پیاده سازی نرم افزار بین المللی 
 • نظارت بر اجرای پیاده سازی شرکت ارائه کننده نرم افزار 
 • تولید و یکپارچه سازی سیستم های جانبی 
 • طراحی و تولید نرم افزار شخصی بر اساس نیازهای موجود و توسعه آتی بانک 
 • مدیریت و اجرای پروسه انتقال اطلاعات 
 • نگهداری و پشتیبانی 24/7 سیستم ها 

 

Core Banking

ViewPay MPOS System

"ViewPay" is a mobile payment solution which works with a Mobile App and an MPOS device. By Viewpay you can do your payments Easer, Faster, Reliable and more secure. Mobile App communicates with MPOS device via Bluethooth.

ViewPay functions included:

 • Payment
 • Balance Inquiry
 • TopUp
 • Bill Payment
 • Loyality
 • VIP
 • Reports

ViewPay2

دستگاههای موبایل پوز DSpread

شرکت آی تی ویو به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش دستگاه موبایل پوز شرکت DSpread چیندر ایران مسئولیت فروش و پشتیبانی این دستگاه ها را به عهده دارد. شرکت DSpread  یکی از چند شرکت حرفه ای برتر در زمینه ارائه ترمینالهای پرداخت از جمله موبایل پوز در دنیا میباشد که تا کنون بیش از 8 میلیون دستگاه موبایل پوز را به فروش رسانده و پشتیبانی مینماید.

 

 

QPOS-Mini :

این دستگاه با ابعاد بسیار کوچک ولی با امکانات بسیار زیاد یکی از دستگاههای موبایل پوز کاربردی در دنیا محسوب میشود. 

QPOS Mini یک دستگاه کارت خوان با Pin Pad است که با تلفن همراه از طریق بلوتوث و App موبایل ارتباط برقرار می کند.

این دستگاه به راحتی در هر زمان و مکان پرداخت امن را برای شما آسان می کند و با iOS, Android, Windows موبایل یا تبلت سازگار می باشد. این دستگاه یک عدد کارت خوان مغناطیسی، یک عدد کارت خوان EMV ( چیپ ست دار) و قابلیت خواند کارت بدون تماس ( NFC) را دارا می باشد.

QPOS-mini2

 

QPOS-Ultra :

 

QPOS Ultra یک دستگاه کارت خوان با پین پد است که با تلفن همراه از طریق بلوتوث و App موبایل ارتباط برقرار می کند.

این دستگاه به راحتی در هر زمان و مکان پرداخت امن را برای شما آسان می کند و با iOS, Android, Windows موبایل یا تبلت سازگار می باشد. این دستگاه یک عدد کارت خوان مغناطیسی، یک عدد کارت خوان EMV ( چیپ ست دار) و قابلیت خواند کارت بدون تماس ( NFC) را دارا می باشد.   همچنین این دستگاه با اتصال به Audio نیز کار می کند.

Ultra

 

 

QPOS-Reader :

 

این دستگاه کارت خوان از طریق پورت Audio و بلوتوٍث به برنامه کاربردی موبایل متصل میشود . عمدتا جهت پروژه های Close Loopکه به شبکه شاپرک متصل نیست استفاده میگردد. این دستگاه کارتهای مگنت و کارت EMV را براحتی و با سرعت زیاد خوانده و پردازش مینماید.

 

h bg 3 1

 

 GD001 :

  محصول جدید و بسیار پیشرفته شرکت DSpread ، پوز بی سیم GD001 با امکان سرویس موبایل پوز و با دو صفحه نمایش است که دارای یک عدد سیم کارت میباشد و از طریق GPRS به سیستمهای پشت باجه متصل میگردد.صفحه نمایش پشت دستگاه Color-Touch Screen و شامل:QR code و E-signature می باشد. صفحه نمایش روی دستگاه قابلیت برنامه ریزی جهت منوهای مختلف را دارا ست . این دستگاه دارای یک کارت خوان مغناطیسی، یک عدد کارت خوان EMV ( چیپ ست) است و قابلیت خواندن کارت بدون تماس ( NFC) را دارا می باشد.

  

 

 h bg 4 1

 

 

 

 

TOP